Snoepverkoop!

Corona heeft onze vereniging geen goed gedaan. Hoewel we nog steeds een financieel gezonde vereniging zijn kunnen we een duwtje in de rug zeker gebruiken. Daarom starten we een snoepverkoop en rekenen we opnieuw op jullie steun om er een ‘sweet editie’ van te maken! De gekende van-deur-tot-deur-verkoop is in deze omstandigheden helaas niet mogelijk dus schakelen we integraal over op online bestelling.

Per zakje betaal je 5 EUR. Bij voorkeur bestel je bij onze leden, maar je kunt ook via overschrijving betalen. We komen de zakjes aan huis leveren (we deponeren in de brievenbus). Vergeet dus niet in de mededeling;

  • Je kiest voor levering aan huis; je naam en adresgegevens in de mededeling.
    (regio Oostende)

Een zakje kost 5 EUR en bevat zo’n 400g snoep.Ons rekeningnummer is: Showkorps WIK Oostende vzw, IBAN: BE37 7995 0765 2128.

Alvast bedankt voor je steun!

Winkelwagen