Boek nu je Int. Taptoe België-kaarten met WIK-korting!

Vanaf nu kun je via onze vereniging tickets bestelling met een fikse WIK-korting! En je steunt er onze vereniging mee!

We bieden twee type tickets aan: tickets voor de C-tribune (zijtribune) en T-tribune. De prijzen met de WIK-korting zijn als volgt:

  • Hoofdtribune: 35 EUR (ipv 44 EUR)
  • Zijtribune: 28 EUR (ipv 39 EUR)

Reserveren doe je via onderstaand formulier of via onze leden.Gelieve na het verzenden van de bestelling het verschuldigde bedrag te storten op rekeningnummer: BE37 7995 0765 2128 met vermelding van uw naam, tickets en datum in de mededeling. Eenmaal betaald kunt u de tickets verkrijgen bij de penningsdienst, in ons repetitielokaal op dinsdag of vrijdag (21.00-23.00u) of via onze leden.

 

 

You must be logged in to post a comment.